DEĞİŞİM

Faturanızdaki değişim formunu doldurarak 1-7 gün içerisinde anlaşmalı gönderi kodu ile size en yakın YURTİÇİ KARGO şubesinden tarafımıza gönderebilirsiniz.

ÜRÜN kullanılmamış olmalı, herhangi bir koku ve deformasyon olmamalıdır.

Ürünler firmamıza ulaştığında size otomatik bilgilendirme sms i gelecektir. Sms’te yer alan VİATABUTİK KUPONU ile yeni siparişinizi sitemiz üzerinden oluşturabilirsiniz. Kupon kullanım süresi 1 yıldır.

Numara ve farklı ürün değişimi yapılabilmektedir.

Kargo tarafımıza gönderilirken anlaşmalı kodumuz ile ÜCRETSİZ bir şekilde göndermelisiniz. Değişim kargonuz alıcı ödemeli olarak size gönderilecektir. 

Değişim ücreti 20₺ dir. 

İade Talepleri Hakkında

İADE


İade süresi fatura tarihinden itibaren 14 gündür.

Ürün teslim alındıktan itibaren 1-7 gün içerisinde sitemizde bulunan üyeliğiniz ile giriş yaparak iade talebi oluşturmalısınız. 

(SADECE YANLIŞ ÜRÜN GÖNDERİMİ VE KUSURLU/AYIPLI ÜRÜNLERDE İADEMİZ MEVCUTTUR)

Ürünleri size en yakın YURTİÇİ KARGO şubesinden  anlaşma kodumuz ile tarafımıza gönderebilirsiniz.

İadeniz firmamız tarafından onaylandıktan sonra bilgilendirme sms i alacaksınız. Ödeme yönteminize göre kredi-banka kartınıza iadeniz 1-7 iş günü içerisinde yapılacaktır.

Tüm siparişlerinizde iade VİSTABUTİK ALIŞVERİŞ KUPONU ile yapılır. Kupon kullanım süresi 1 yıldır. Ayıplı mal veya yanlış ürün gönderimi durumları haricinde PARA İADESİ YAPILMAZ.

Outlet ve indirimli ürünlerde İADE ve DEĞİŞİM YOKTUR.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

 

VistaButik

 Tel: 0545 181 44 45

Adres : VistaButik.COM - Cihangir Mahallesi Burnaz Caddesi Ziraat Sokak No:22/B Avcilar İstanbul 

Müşteri Hizmetleri : info@VistaButik.com
Ara